Current Date : 3/1/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 27/11/1387

سوالات متداول آموزشی در خصوص دوره های موسیقی  

  سوالاتی که در ادامه آمده است مربوط به کسانی می شود که در حال حاضر در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار موسیقی تهران در یکی از دو سیستم آموزش عالی آزاد آهنگسازی، رهبری کر و ارکستر، کنسرواتواری اجرایی ساز و آواز و نیز معلمی ساز و آواز و یا کاردانی و یا کارشناسی پودمانی علمی کاربردی موسیقی مشغول به تحصیل هستند. چنانچه پاسخ سوالات خود را نیافتید می توانید با شماره های ۸۸۸۲۴۰۵۰ و یا ۸۸۳۱۶۱۹۲ تماس بگیرید و با مشاور ثبت نام صحبت کنید.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


  1-آیا می توانم هم در دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری و هم دوره های علمی کاربردی پودمانی ( کاردانی یا کارشناسی) به طور همزمان تحصیل کنم ؟

پاسخ: به طور کلی از نظر مقررات آموزش عالی منعی برای شرکت همزمان در این دو دوره وجود ندارد. به شما توصیه می شود قبل از ثبت نام در هریک از دوره ها حتما با مدیران گروه ها و یا معاون آموزشی کنسرواتوار مشورت کنید.

2-من فارغ التحصیل دوره کاردانی پودمانی ساز جهانی هستم ولی می خواهم دوره های آموزش عالی آزاد آهنگسازی را بگذرانم، آیا می بایست این دوره ها را از سطح مقدماتی شروع کنم ؟

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

پاسخ: نیازی به گذراندن دوره های نوازندگی ساز و آواز و نیز معلمی ساز و آواز ندارید. با توجه به مصوبه شورای آموزشی کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند ، فارغ التحصیلان دوره های کاردانی پودمانی می توانند مستقیما در دوره آموزش عالی آزاد آهنگسازی نظری ثبت نام نمایند منوط به آنکه دانش هارمونی و سلفژ و پیانوی شما در سطح مطلوبی باشد.

-ضمنا برای شروع هر دوره لازم است دوره پیشنیاز را امتحان دهید (دروس اصلی) و در صورت احراز 60% نمره می توانید در هر کدام از دوره های دلخواه خود شرکت کنید. گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد که مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است در صورتی به شما داده خواهد شد که تمامی دروس هر کدام از دوره ها را با موفقیت به اتمام رسانده باشید و حداقل شصت درصد نمره آن دوره را کسب نمایید.

3-من در حال حاضر نوازنده حرفه ای تار می باشم و تعداد زیادی شاگرد دارم ولی از دانش موسیقی مثل سلفژ،هارمونی ،پیانو ،تاریخ موسیقی،سازشناسی،هارمونی تخصصی و... هیچی نمی دانم ، می خواهم بدانم شما چه توصیه ای به من خواهید کرد.

پاسخ: دوست عزیز در حال حاضر دانشجویان و دانشپذیران بسیاری همچون شما در حال تحصیل در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند هستند به هر صورت به شما توصیه می شود که در صورت تحصیل در دوره های کنسرواتواری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند، دوره های آهنگسازی را مدنظر قرار دهید ولی در صورت تحصیل در دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی بهتر است ساز دیگری غیر از تار را انتخاب نمائید.

4-من دوره های آموزش عالی آزاد نوازندگی و معلمی را به اتمام رسانیده ام ولی در اینکه آهنگسازی بخوانم یا دوره کنسرواتواری ساز را ادامه بدهم مردد هستم، خواهشمندم من را راهنمائی بفرمائید.

پاسخ: دوست عزیز پاسخ به این سوال مشکل نمی باشد. چنانچه شما در نوازندگی به سطح قابل قبولی دست یافته اید ( طبق نظر استادانتان) بهتر است نوازندگی را در دوره های اموزش عالی آزاد اجرائی کنسرواتواری ادامه دهید و لی چنانچه در در دروس هارمونی و سلفژ و ساز شناسی و نیز هارمونی پراتیک و نیز پیانوی اختصاصی موفق تر بوده اید به شما توصیه می شود که دوره های آهنگسازی نظری و کاربردی را بگذرانید.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

5-می خواهم نظر شما را در باره این موضوع بدانم! اینکه آیا بهتر است من دروس هارمونی و سلفژ را با یک استاد تا انتها بخوانم یا اینکه بعد از یک سطحی استاد دیگری انتخاب نمایم.

پاسخ: سیستم آموزش هالی عالی آزاد موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند به گونه ایست که دانشپذیران ملزم به گذراندن سلفژ و هارمونی در هر یک از دوره ها می باشند و علاوه بر این دروس نیز در دوره های پیشرفته تر دروس هارمونی پراتیک، آنالیز،کنترپوان، سازشناسی پیشرفته، ادبیات موسیقی، هارمونی تخصصی و هارمونی قرن بیستم و تا حدی فوگ نیز وجود دارد و بسیار طبیعی است که بهتر است این دروس توسط استادان مختلفی به دانشپذیران تدریس گردد هم به این دلیل که استادان محترم در هریک از دروس سنگ تمام بگذارند و هم اینکه کنترل نسبی توسط استادان دیگر به عمل خواهد آمد. اما در خصوص سوال شما باید گفت که بهتر است سلفژ و هارمونی دوره های نوازندگی و معلمی را با یک استاد و یک شیوه و دوره های پیشرفته تر را با استادان دیگر و شیوه های دیگری آموخت . مزیت این فرمول اینست که اولا به شاگردان فرصت قضاوت داده خواهد شد و ثانیا اینکه شاگردان به عنوان معلمان آینده با شیوه های مختلفی آشنائی پیدا کرده اند.

۶- من پیانو و تقریباً اکثر ساز های زهی رو به صورت گوشی می تونم بزنم و چند ساله که آهنگسازی لایو می کنم ولی از تئوری و نت خوانی چیزی نمی دانم آیا من هم می توانم در دوره های آموزشی آهنگسازی یا .... ثبت نام کنم؟ یا برای ثبت نام باید شرایط خاصی داشته باشم ؟ لطفاً من راهنمایی کنید.... با تشکر

پاسخ:دوست گرامی به شما توصیه می شود که از دوره های قبل از آهنگسازی شروع کنید و چنانچه در دروسی مهارت دارید به اطلاع استاد مربوطه و دفتر آموزش برسانید تا امتحان عملی و یا نظری از شما به عمل آید اما بر اساس تجربه ما و نیز با توجه به سرفصل دوره های آهنگسازی نظری و عملی نیاز به گذراندن دروس سلفژ هارمونی هارمونی پراتیک سازشناسی عمومی و تخصصی تا حدی سازشناسی پراتیک دارید و البته می بایست در شناخت فرم و آنالیز موسیقی ایران و جهان نیز توانمند باشید. دانشپذیران دوره های نوازندگی و معلمی در تمام مدت تحصیل ملزم به گذراندن دروس پیانوی عمومی و اختصاصی هستند تا بتوانند از عهده دروس پیانوی اختصاصی ونیز هارمونی پراتیک و هارمونی قرن بیستم برآیند. در نهایت به شما توصیه می شود حتما در اولین فرصت درخواست یک جلسه مشاوره با مشاورین کنسرواتوار و یا با معاون آموزشی کنسرواتوار تهران داشته باشید.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

7- دوره آهنگسازی کاربردی چه خصوصیاتی دارد؟

پاسخ: با توجه به سرفصل ها و دروس گنجانده شده در این دوره ها ( آهنگسازی نظری و کاربردی) می توان گفت این دوره از تخصصی ترین دوره های آموزشی در موسیقی به شمار می آید. شما می توانید سرفصل برخی از دروس سایر اطلاعات مورد نیاز را در این صفحه مشاهده نمایید.

سرفصل دروس دوره آموزش عالی آزاد آهنگسازی نظری و کاربردی

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

8- آیا حمایت های مالی از دانشجویان و یا دانشپذیران از سوی دانشگاه مقدور است؟

پاسخ: ضوابط و شرایطی برای برخورداری از تخفیف و یا تقسیط شهریه و در مواردی حذف شهریه وجود دارد. به عنوان مثال اگر از خانواده محترم شهدا و یا جانبازان و ... و یا از خانواده هیات علمی و یا هنرمندان و به ویژه موسیقیدانان کشور هستید می توانید بعد از طی مراحلی از تخفیف در شهریه برخوردار شوید.

اگر از خانواده های تحت حمایت های ویژه ( بنیاد بیماری های خاص، کمیته امداد و ... ) هستید، امکاناتی برای تخفیف، تقسیط و یا حتی حذف شهریه وجود دارد.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

مطابق سنت همیشگی کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند دانشجویان با رتبه اول تا سوم از تخفیف بیست، پانزده و ده درصدی برخوردار می شوند. این تخفیفات به برگزیدگان ورودی های سالهای مختلف اختصاص دارد.

9- فارغ التحصیلان کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند چه مشاغلی را می توانند داشته باشند؟ آیا اصولا دفتر تولید موسیقی کنسرواتوار فعالیت تجاری سازی تولیدات دانشجویان خود را دارد یا خیر؟

پاسخ:
به سوالات زیر به زودی پاسخ داده خواهد شد
پاسخ:

10- آیا کنسرواتوار از گروه های فعال با تولیدات خاص (برجسته) و یا دانشجویان و دانشپذیران فعال خود حمایت خاصی می نماید؟

11- دانشجویان سابق کنسرواتوار و موسسه که هم اکنون در خارج کشور در حال تحصیل هستند چگونه می توانند تجربیات خود را به سایر دانشجویان منتقل نمایند؟ آیا مسئولین کنسرواتوار علاقمند به ایجاد ارتباط با مراکز دانشگاهی و کنسرواتواری که ما در خارج کشور در انها در حال تحصیل می باشیم، دارد؟

12- در سوابق فعالیت های کنسرواتوار حضور چهره های برجسته هنری و علمی و نیز ادبی کشور مشهود است سوال من اینست که چگونه می توانم با توجه به شناختی که از یکی از آشنایان خانوادگی خود که از شخصیت های علمی و هنری است برای سخنرانی در کنسرواتوار دعوت نمایم؟

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

14- من علاقمند به تحصیل در یکی از کنسرواتوار های خارج کشور هستم اما نمی دانم از کجا باید اقدام کنم. آیا می توانم از شما مشاوره داشته باشم؟

15- من با استاد ساز تخصصی ام دچار مشکل شده ام و تصمیم به تعویض استاد دارم چگونه به این کار اقدام نمایم؟ آیا مجاز به تغییر استاد و یا ساز تخصصی در ترم ها و یا دوره های بالا هستم یا خیر؟
دانشجویان و دانشپذیران گرامی چنانچه سوالاتی در ذهن شما باقیست لطفا توسط ایمیل public.relation@tehranconservatory.com و یا شماره ۸۸۸۲۴۰۵۰و ۸۸۳۱۶۱۹۲
سوال خود را ارسال نمائید و در اسرع وقت پاسخ آن را دریافت نمائید.


???? ? ????? ???    :   معاونت

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code