Current Date : 5/9/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 06/01/1394

کنسرواتوار تهران در سالی که گذشت 

  برگزاری مسترکلاس های متنوع، برگزاری بزرگداشت های هنرمندان ایرانی و خارجی، گسترش دوره های جدید دانشگاهی در سطوح کاردانی و کارشناسی، ایجاد دوره های جدید کنسرواتواری، بازبینی و به روز کردن محتوای دوره های کنسرواتواری آهنگسازی و رهبری کر و ارکستر، ایجاد دوره مدیریت آموزشگاه های موسیقی، شرکت در همایش های بین المللی و ... از اهم فعالیت های کنسرواتوار تهران و موسسآموزش عالی آزاد نهاوند در سال ۱۳۹۳ بوده است.


  در کنسرواتوار تهران
سرود ملی اوکراین برای اولین بار به زبان فارسی اجرا شد
سرود ملی اوکراین برای اولین‌ بار به زبان فارسی در کنسرواتوار تهران به مناسبت جشن دویستمین سالروز تولد میخائیل وربیتسکی با حضور، کاردار و نماینده تام‌الاختیار سفارت اوکراین در ایران و همچنین شخصیت‌های هنری و موسیقی، اجرا شد.
خبرگزاری فارس: سرود ملی اوکراین برای اولین بار به زبان فارسی اجرا شد
به گزارش خبرگزاری فارس جشن دویستمین سالرزو تولد «میخائیل وربیتسکی» خالق سرود ملی اوکراین در کنسرواتوار تهران با حضور کاردار و نماینده تام‌الاختیار سفارت اوکراین در ایران، شخصیت‌های هنری، موسیقی و نیز جمعی از خانواده‌های اوکراینی مقیم تهران برگزار شد.

بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی نهاوند ضمن اشاره به سابقه همکاری فرهنگی و آموزشی کنسرواتوار تهران با سایر کنسرواتوارهای مطرح دنیا طی دو دهه گذشته بر گسترش دیپلماسی فرهنگی به عنوان یکی از راهکارهای گسترش روابط بین ملت‌ها تاکید کرد.

به اعتقاد هما سادات افسری از استادان برجسته کنسرواتوار تهران «وربیتسکی» هنرمندی ملی‌گرا و قابل احترامی است که توانست آثاری را به جامعه بشری و نیز ملت خود عرضه دارد که سال‌ها بعد از مرگ او محبوبیت زیادی یافت.

افسری گفت: حضور استادان مدعو از کنسرواتوارهای خارجی به کنسرواتوار تهران توانسته است تاثیرات خوب از لحاظ تکنیکی و علمی بر دانشجویان ایرانی و نزدیکی دیدگاه‌های فرهنگی بین دو ملت داشته باشد.

در این مراسم که با اجرای موسیقی ایرانی و کلاسیک اکراینی همراه بود دانشجویان و دانشپذیران کنسرواتوار تهران در کنار شش تن از استادان مدعو خارجی به اجرای برنامه پرداختند.

در سال جاری کنسرواتوار تهران پذیرای نه نفر از استادان برجسته خارجی از کنسرواتوار های چایکوفسکی مسکو، چایکوفسکی کیف، وین و نیز براتیسلاوا (پایتخت کشور اسلواکی) بود که با برگزاری مسترکلاس و کارگاه های آموزشی دردر زمینه های پیانو، فلوت، آواز کلاسیک، رهبری کر و ارکستر، ویلن و ویلنسل در ارتقای سطح علمی و هنری کنسرواتوار تهران و دانشجویان آن داشته است.

سومین دوره فستیوال پیانو کلارا همچون سالهای گذشته توسط کنسرواتوار تهران با دعوت از استادان مطرح و پیانیست های علاقمند در سه مرحله و سه گروه سنی برگزار خواهد شد. حضور استادان مدعو و داور خارجی در این دوره بر جذابیت های سومین فستیوال پیانو کلارا خواهد افزود.

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند - کنسرواتوار تهران هم اکنون از در رشته های موسیقی ایرانی و جهانی (نوازندگی و خوانندگی)، آهنگسازی، رهبری کر و ارکستر و نیز مهندسی صدا و استودیو از طریق سازمان سنجش و دانشگاه جامع علمی کاربردی و نیز پذیرش آزاد دانشجو و دانشپذیر می پذیرد.


???? ? ????? ???    :   روابط عمومی کنسرواتوار نهران/ موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code