Current Date : 3/1/2021 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل

آرشيو اخبار

۸۸۸۲۴۰۵۰ - ـ۸۸۹۱۳۰۱۰ ـ ۸۸۳۱۶۱۹۲

تاريخ خبر : 01/01/1393

سوالات متداول در خصوص تحصیل در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند 

  آموزش موسیقی: مبتدی تا عالی

به شما توصیه می شود که در اولین فرصت با مشاورین ما به صورت تلفنی صحبت کنید. در کنسرواتوار تهران و نیز موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند روش های گوناگونی برای تحصیل موسیقی و نیز معماری و برخی رشته های دیگر وجود دارد. بنابراین مجددا به شما توصیه می کنیم که بعد از مطالعه این ویژه نامه حتما با مشاورین ما مشورت کنید. به ما بگویید که چه برنامه ای برای تحصیل در رشته موسیقی در ذهن خود تدارک دیده اید و به دنبال چه هدفی هستید. در این صورت است که ما می توانیم راهنمایی کنیم

مشاوره


کنسرواتوار موسیقی تهران اولین برنامه ریز و مجری دوره های تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت علمی کاربردی در کشور است. اولین دوره های این مرکز آموزش موسیقی در مرداد سال ۱۳۷۸ به تایید دفتر گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نیز دانشگاه جامع علمی کاربردی رسید و از آن پس این موسسه آموزشی به تربیت نوازنده، خواننده و آهنگساز با اجرا دوره های علمی کاربردی پودمانی کاردانی، کارشناسی و اخیرا تک پودمان و پودمان های تکمیلی در کناردوره های تخصصی کوتاه مدت و منحصر به فرد کنسرواتورای همت داشته است. کارشناسان ارشد برنامه ریز و متخصصین امر آموزش همواره بر پویایی دوره های کنسرواتواری و نیز آموزش عالی آزاد تاکید داشته و نظارت مستمر آموزشی به موازات آن وجود داشته و دارد

با تماس یا مشاور و یا حضور در دفتر مشاورین کنسرواتوار موسیقی تهران و یا موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند شما مطمئن خواهید بود که بهترین گزینه را در میان دوره های متعدد آموزشی ما انتخاب خواهید کرد. حتی اگر به تحصیل در خارج کشور می اندیشید نیز می توانید با مشاوران ما که در خارج کشور در دانشگاه های معتبری به تدریس اشتغال دارند و دارای سطوح آموزشی فوق دکترا هستند نیز مشورت کنید و در جریان جدید ترین اتفاقات روز دنیا در آموزش موسیقی در کشور های مختلف قرار بگیرید و با آگاهی بیشتری مسیر زندگی و آینده خود را انتخاب کنید

بنابراین در اولین فرصت با ما مشورت کنید

۸۸۸۲۴۰۵۰- ۸۸۹۱۳۰۱۰/ Music@TehranConservatory.com


 
۱- دوره های آموزش عالی آزاد چیست؟
سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی

انعطاف پذیری در ماهیت دوره های عالی آزاد ، برنامه ریزی،محتوی و نحوه اجرای این دوره ها از مهمترین دلایل استقبال از آنهاست.
همه دانش آموختگان به این نکته اذعان دارند که عدم تطبیق درست محتوای دروس دانشگاهی با واقعیت بازار کار و صنعت و محدودیت در تعداد رشته های دانشگاهی در هر شاخه علمی و مهندسی و هنر ، موسسات آموزش عالی آزاد که داری مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند می توانند بهترین انتخاب برای آندسته از افراد جامعه باشد که خواهان گذراندن دوره های تخصصی و خاص هستند.
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتواردوره های موسسه و کنسرواتوار در یک نگاه:
تحصیل در موسسه نهاوند و کنسرواتوار تهران


متاسفانه وجود فضایی بزرگ نمایی شده در اهمیت کسب مدارک دانشگاهی از سوی مراجع جذب کننده دانش آموختگان دانشگاه ها (اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی) و نیز ایجاد یک فرهنگ تصنعی در ارزشگذاری به مدارک، باعث گرایش شدید جوانان به مدارک رسمی دانشگاهی گردیده که البته عدم کارایی مدارک بسیاری از دانش آموختگان دانشگاه ها دلیل این مدعا است از سوی دیگر طولانی بودن فاصله بین تصمیم گیری تا مرحله اجرا در بدنه آموزش عالی کشور و عدم ثبات سیاستگذاری و برنامه ریزی آموزشی در سطح کلان، باعث کندی در فرآیند به روز رسانی و بازنگری برنامه های درسی و آموزشی دانشگاهی می شوند.
این موارد از جمله دلایل اساسی است که دانش آموختگان امروز دانشگاهی را در جایگاه واقعی تأثیر گذاری خود در سطح جامعه قرار نمی دهد و این مساله در آموزش هنر و به خصوص موسیقی و معماری کاملا مشهود است. بنابراین فراهم نمودن بسترهایی که بتوان به سرعت و متناسب با نیاز هر بخش از جامعه، آموزشی مؤثر و کارا را طراحی و ارائه نماید، از ضروریات بنیادین آموزش عالی است که خوشبختانه اکنون این مهم در سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیش بینی و تحت عنوان آموزش های عالی آزاد ایجاد گردیده است.
به عنوان مثال دوره های تزئینات داخلی یا مدیریت کارگاه در شاخه معماری سازه یا دوره معماری و مدیریت شهری در شاخه شهرسازی از آندسته از دو هایی است که فقط و فقط در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند برگزار می شود.
دوره های دیگری که کاملا خاص بوده و البته دارای سابقه 200 ساله در خارج ایران است ،دوره های کنسرواتواری موسیقی است. در حال حاضر در لیست مراکز آموزش عالی داری اعتبار از سوی دفتر امور دانشجویان خارج کشور وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نام چند مرکز تخصصی و کنسرواتواری موسیقی همچون کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان ،کنسرواتوار سنت پیترزبورگ روسیه ،کنسرواتوار سانفرانسیسکو آمریکا و... وجود دارد .

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار
سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی

دوره های کنسرواتواری موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نزدیک به سرفصل های آموزشی در این مراکز موسیقی است .مهمترین مولفه آموزشی در این کنسرواتوار ها همان آموزش عملی و تخصصی است که هدف آنها بر خلاف دانشگاه تربیت موزیسین اعم از نوازنده ،خواننده و آهنگساز است که این مهم سالهاست که در دوره های اموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی موسسه نهاوند گنجانده شده است.

2- شیوه آموزش در دوره های آموزش عالی آزاد به چه صورت است؟
شیوه آموزش در اين دوره‌ها بنا به نياز متقاضيان می تواند به صورت حضوری و يا مجازی و يا تلفيق اين روشها ارائه شود.

3- دوره های پودمانی چیست؟
دوره های پودمانی توسط مرکز علمی کاربردی و زیر نظر دانشگاه جامع برگزار می شود و متقاضیان باید از طریق سازمان سنجش به این دوره ها راه یابند. در حال حاضر ازمون ورودی وجود ندارد . ضمنا برای آقایان نیز داشتم نظام معافیت از سریازی اجباری است!
اهداف آموزشهای علمی – کاربردی پودمانی
الف- ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه(صنعتی، نظامی و دانشگاهی) در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی-کاربردی کشور.
ب- ارتقای شاخصهای کمی و کيفی آموزشهای کاربردی در جامعه
ج- فراهم سازی زیر بنای مناسب بمنظور بکارگیری توان دانش آموختگان دورههای نظری در حل مسائل کاربردی.
د- زمنیه سازی زیربنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین

دوره های علمی کاربردی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند:
دپارتمان موسیقی:
الف-دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی ساز ایرانی
ب-دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی آواز ایرانی
ج- دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی ساز جهانی
د- دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی آواز جهانی

سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

دوره های موسسه و کنسرواتوار در یک نگاه:
تحصیل در موسسه نهاوند و کنسرواتوار تهران


دپارتمان زبان های خارجی:
الف- دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی مترجمی اسناد و مدارک انگلیسی
ب- دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی مترجمی و درک فیلم انگلیسی

دپارتمان مدیریت:
دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی مدیریت کسب و کار
دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی بازاریابی

دپارتمان معماری
دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی معماری

4- دوره های کنسرواتواری چیست؟
دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی / گامی به جلو
ساختار دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری همان طور که از نام کنسرواتواری پیداست بر اساس نظام کنسرواتواری بنا شده است. مراکز آموزش موسیقی در بیشتر کشور های دنیا به دو دسته تقسیم می گردد الف: نظام کنسرواتواری ب: نظام دانشگاهی
کنسرواتوا ر کلمه اي ايتاليايي است و اولين كنسرواتوار موسيقي در كشور ايتاليا و در شهر ناپل تأسيس گرديد و وظيفة آموزش سرود ملي را عهده دار بود.ولی در حال حاضر كنسرواتوارها را می توان در شمار عالي ترين مؤسسات آموزش موسيقي براي تربيت نوازندگان ، خوانندگان و آهنگ سازان حرفه اي به شمار آورد، به عبارتي كنسرواتوار موسيقي مؤسسه اي است كه هدف اساسي آن مطالعه موسيقي از نقطه نظر عملي واجرايي است. در اين سيستم دورة تحصيلات به گونه اي طرح ريزي شده است كه به دانشجويان اجازه مي دهد، موسيقي را با تأكيد برروي مشاغل آيندة خود به صورت عملي و كار بردي متمركز نمايند. اين نكته رابايد مهم شمرد كه محيط دانشگاه با محيط كنسرواتوار بسيار متفاوت است چون در محيط دانشگاه ، دانشجويان الزاماً قصد ندارند كه مشاغلي مرتبط با موسيقي دنبال نمايند و اغلب در بيش از يك حيطة علمي آشنایی مي يابند.
دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی که با هدف به فعلیت درآوردن استعدادهای نهفته ی هنر آموزان موسیقی با روشی علمی و عملی با به کارگیری جدیدترین شیوه های آموزش عالی با همکاری و هم فکری استادان ممتاز موسیقی ایران و استادان خارجی و کارشناسان ارشد برنامه ریزی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» طراحی شده است اهداف زیر را دنبال می نماید
الف-تربیت آوازه خوان، نوازنده، آهنگساز «در گرایش: موسیقی ایرانی و موسیقی جهانی» حرفه ای مطابق با سیاست های فرهنگی «نظام جمهوری اسلامی ایران»
ب-تربیت افراد کارآزموده و متخصص در قلمروی موسیقی ایرانی و جهانی با توجه به نیاز روزافزون ارکسترها و گروه های موسیقی ایرانی و جهانی به نوازندگان و خوانندگان حرفه ای
ج-بهره گرفتن از استادان موسیقی ایرانی و استادان مدعو خارجی برای بهبود کیفیت آموزش موسیقی در ایران
د-معرفی ابعاد مختلف موسیقی ایرانی به دانشگاه ها و کنسروتوار های معتبر موسیقی کشورهای جهان.
ه-بهره گیری از تجارب ارزنده استادان آواز و ساز ایرانی که عمری را صرف اندوختن این تجارب کرده اند اما فاقد مدرک رسمی هستند.


سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی

5- دوره های پادفک چیست؟
دوره های پادفک زبان روسی نیز از جمله دوره های جذاب برای آندسته از داوطلبانی است که قصد تحصیل در کشور های روسی زبان را دارند.
گذراندن دوره پیش دانشگاهی پادفک به مدت 10 ماه در این کشور ها اجباری سات که هدف آن آماده سازی دانشجویان خارجی با زبان روسی ، هم زبان محاوره ای و هم زبان تخصصی دانشگاهی است. از این رو دوره پادفک زبان روسی توسط استادان زبان روسی دانشگاه های اکراین با هدف اجرای این دوره ها در ایران طرح ریزی شده است و به متقاضیا ن تحصیل در کشور های روسی زبان به خصوص اکراین این امکان را می دهد که در ایران و در کنار خانواده خود و با صرف هزینه هایی به مراتب کمتر موفق به گدراندن این دوره ها در ایران شده و در صورت قبولی در آزمون پایان دوره که به طور مشترک از سوی موسسه نهاوند و مرکز پادفک دانشگاه اروپائی اکراین برگزار می شود، مدارک اعطایی در هر یک از دانشگاه های اکراین قابل قبول می باشد.ضمن انکه به دانشپذیرفتگان نیز گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد پادفک که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است ارائه می شود.

6- شرایط و شیوه ورود به دوره های اموزش عالی آزاد چیست؟
شيوه ورود :
شرکت در "دوره هاي آموزش عالي آزاد" برای عموم آزاد بوده و فارغ از هر نوع محدوديتی نظير آزمونهای سراسری، می تواند به متقاضيان آموزش عالی در جامعه خدمات آموزشی ارائه دهد.

شرایط عمومی:
الف- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
ب- عدم احراز فساد اخلاقی
ج- عدم اشتهار به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال.

شرایط اختصاصی :
الف- دارا بودن دیپلم متوسطه
ب-دارا بودن معافیت دایم یا موقت از نظام وظیفه
ج- پذیرفته شدن در آزمون ورودی یا مصاحبه حضوری
د- داوطلبان شرکت در دوره هایی که دانستن دروسی چون هارمونی ، سلفژ ،پیانو ،کنترپوان و .... از ملزومات دوره باشد ،لازم است در امتحان تخصصی تعین سطح شرکت نمایند.
ه- دارندگان مدارک لیسانس و فوق لیسانس در رشته موسیقی نیز می توانند در دوره های منحصر به فرد وتخصصی" رهبری کر و ارکستر" ،"آهنگسازی نظری"،"آهنگسازی کاربردی" و" تکنولوژی صدا و موسیقی" شرکت نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:
الف- 4 قطعه عکس 4 * 3
ب- فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه
ج- فتوکپی و اصل آخرین مدرک تحصیلید
د- فیش واریزی به مبلغ 70000 ریال در وجه موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند
ه- فیش واریزی مبلغ شهریه دوره درخواستی به شماره حساب فوق
*کلیه وجوه می بایست صرفا از طریق سیستم بانکی پرداخت گردد و قابل استرداد نمی باشد.

7- شرایط ورود به دوره های پودمانی چیست؟
داشتن حداقل دیپلم متوسطه و دارا بودن معافیت موقت یا دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی از شرایط اختصاصی است ، ضمن انکه شما می بایست در زمان مقرر نسبت به مطالعه دفترچه دوره های پودمانی که از طریق دفاتر پستی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد، اقدام نموده و در سایت سازمان سنجش به صورت الکترونیکی ثبت نام کنید. اسامی پذیرفته شدگان صرفا از طریق سایت سازمان سنجش و یا ویژه نامه جامع انتشار می یابد.

8- به طور متوسط طول هر دوره چقدر است؟
طول دوره ای پودمانی بر اساس چدول زمانبندی ارائه شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود. ولی در خصوص دوره های اموزش عالی ازاد موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند،طول دوره ها بستگی به تعداد ساعات آن دوره خواهد داشت ولی دوره های کنسرواتواری موسیقی و معماری سازه و تزئینات داخلی از جمله دوره هایی هستند که معمولا در طی دونیم دوره 4 ماهه برگزار می گردد و در صورتیکه افرادی مایل باشند دوره های متعددی را در موسسه آموزش عالی ازاد نهاوند بگذرانند تمهیداتی برای انسجام آموزش به این افراد به عمل آمده است.
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار
9- شهریه دوره ها چقدر است؟
شهریه دوره ها نیز کاملا بستگی به تعداد ساعات دوره ها دارد که پس از تائید از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به داوطلبان اعلام خواهد شد. در حال حاضر شهریه هر ساعت درس عملی به میزان 1800 تومان و دروس نظری 1500 تومان پیش بینی شده است .لازم به ذکر است که هر ساله میزان شهریه ها افزایش اندکی خواهد داشت.

10- مدارک اعطاءی در پایان هر یک از دوره ها چیست؟
مدرک اعطاءی در پایان دوره:
چنانچه در دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند تحصیل کرده باشید به فارغ التحصیلان این دوره ها از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ارائه می شود و چنانچه در دوره های آموزش عالی آزاد و در دوره های دانشپذیری تحصیل کرده باشید به شما "گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد " بر اساس ضوابط دفتر آموزش های آزاد وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد.
دقت نمائید داشتن معافیت موقت و یا دائم از نظام وظیفه عمومی و نیز داشتن حداقل دیپلم متوسطه از شرایط اختصاصی لازم برای تحصیل در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند در هر یک از دوره های مذکور می باشد.

سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی

11- واژه دانشپذیر با دانشجو چه فرقی دارد؟
دانشجو به افرادی خطاب می شود که از طریق کنکور سراسری به موسسات آموزش عالی راه می یابند و به مابقی کسانی که در دوره های کوتاه مدت یا بلند مدت موسسات آموزش عالی در حال تحصیل هستند لفظ دانشپذیر به کار برده می شود، لذا به کسانی که از طریق سازمان سنجش و در دوره های علمی کاربردی موسسه در حال تحصیل می باشند ، لفظ دانشجو و به کسانی که دوره های آموزش عالی آزاد را می گذرانند ، دانشپذیر گفته می شود.

12- اعتبار گواهینامه های پایان دوره های پودمانی و آموزش عالی آزاد در داخل و خارج کشور چگونه است؟
گواهینامه های پایان دوره های آموزش عالی آزاد ارائه شده به داوطلبان مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و از سوی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند صادر می گردد.
در خصوص دوره های پودمانی ، دانشگاه جامع علمی کاربردی مسئول تائید مدارک ارائه شده به دانش آموختگان خواهد بود.

سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی

13- چه کسانی می توانند از دوره های عالی آزاد موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند استفاده نمایند؟
هر کسی می تواند برای انجام مصاحبه دوره های آموزش عالی آزاد و نیز مشاوره رایگان به موسسه مراجعه نماید البته داشتم دیپلم ضروری است در غیر اینصورت مدرک پایان دوره ارائه نخواهد شد . اما برای شرکت در دوره های پودمانی باید دارای شرایط سازمان سنجش باشید.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار
14- چرا موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با کنسرواتوار تهران همکاری دارد؟
لازم به ذکر است که موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند همکاری نزدیکی با کنسرواتوار تهران به عنوان بنیانگذار دوره های کوتاه مدت و پودمانی علمی کاربردی موسیقی خواهد داشت.دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری در سطح آموزش عالی بوده و همانگونه که ذکر گردیده است به کسانی که موفق به گذراندن هریک از دوره های مذکور شوند گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد اعطا خواهد شد.

15- لیست کنسرواتوار های خارجی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را از کجا می توانم بیابم؟
با مراجعه به سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یامراجعه به دفتر اطلاع رسانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا مراجعه به کتابفروشی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند می توانید کتابچه و یا جزوه مربوط به مشخصات کنسرواتوار های خارجی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را تهیه نمائید.

16- چگونه می توانم در یکی از کنسرواتوارهای مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری در خارج کشور تحصیل نمایم؟
با مراجعه به یکی از شرکت های اعزام دانشجو و یا ارتباط مستقیم با دانشگاه و یا کنسرواتوار مورد نظر می توانید به این کار اقدام نمائید.
در صورتیکه از دانشپذیران و یا دانشجویان موسسه آموزش عالی ازاد نهاوند و یا کنسرواتوار تهران هستید می توانید از این خدمات به صورت رایگان بهره مند گردید.

سوالات متداول در خصوص دوره های موسیقی
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

دریافت آخرین دوره ها و امکانات کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

دوره های تکنولوژی و استودیو نیز تولید موسیقی و مهندسی صدا در استودیو خو شنهاد واقع در طبقه سوم کنسرواتوار موسیقی تهران برگزار می شود. این دوره ها در نوع خود در کشور بی نظیر بوده و هدف آن تربیت فراغ التحصیلانی است که هم با نوازندگی و آهنگسازی و خوانندگی آشنایی کامل و تبحر داشته باشند و نیز بتوانند تولیدات خود را با کیفیت بالا در استودیو های ضبط صدا به تولید برسانند و با تکنیک های بازاریابی در موسیقی و تجارت الکترونیک آن آشنا شوند

یکی از این دوره ها آموزش نرم افزار تخصصی ابلتون است که در کنار سایر نرم افازر های لاجیک پرو و دی جی دیزاین از جمله نرم افازر های تخصصی و مورد نیاز هر کسی است که به فکر تولید موسیقی خود حتی با یک کامپیوتر اپل و یا یک نوت بوک معمولی است
تهيه و ارسال خبر    :   روابط عمومی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار موسیقی تهران

ثبت نام آغاز شد

  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi